Firmamıza Hoş Geldiniz Auz Elektrik

E-Posta Adresimiz info@auzelektrik.com

05075107561 05075107561

AUZ ELEKTRİK HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » Diğer » AUZ ELEKTRİK HAKKIMIZDA

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İÇİN SİZLERLE BİRLİKTE ..

AUZ ELEKTRİK FİRMASI :

Uzun yıllardır teknoloji sektöründe uzman ekip kadrosu ile işlerinizi çözümleyerek noktalayan elektrik firması olarak hizmetini vermektedir. Sayısız olarak bitirmiş olduğu işlerinin devamını getirerek , Danışmanlık , Mühendislik , Teknik olarak çözüm ortaklığında yerini alan Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yer alan elektrik firmasıdır.

Sürdürülebilecek olan ve yenilenebilir enerjilerde  çevre dostu olan her zaman ileriyi hedefleyen Auz elektrik firması güvenilir, kaliteli ve hızlı olarak işlerinde adanmış , odaklı durumdadır.  Her zaman en iyisi olma yolunda devam etmekte olup , bizimle birlikte her türlü işlerinizin bittiğine ve üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

 

GEBZE ELEKTRİK FİRMASI

Gebze elektrik firması olarak hem Gebze ve Kocaeli çevresi hatta bütün ilçelerinde kesintisiz olarak hizmetini vermektedir.

Elektrik servisi olarak her zaman için en hızlı şekilde müşterilerimize , fabrikalarımıza  en hızlı şekilde hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Her türlü elektrik işleriniz yapılır. Tamir ve tadilat işleriniz en güvenilir şekilde yapılır ve sizlere hatasız bir şekilde teslim edilir.  Gebze Elektrik olarak diğer firmaları geride bırakan bu başarımızı siz değerli müşterilerimize borçluyuz.  7 / 24 Açık olan şirketimiz ile sıkıntılarınızı giderme mücadelesi veren AUZ elektrik firması bir telefon kadar siz değerli müşterilerimize yakındır.

 

AUZ ELEKTRİK

UGUR AKSOY

TEL : 0507 510 75 61

 

 

 

  • KATEGORİLER

  • Etiketler

  • Call Now ButtonHEMEN ARA